Üniversitemiz Sürekli Eğitim Merkezi (CBÜSEM), İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile yaptığı ortak protokol ile “CISCO Yetkili Eğitim Merkezi” oldu.

CBÜSEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Özlem Uzun Araz, bölgede yaptıkları işgücü analizlerine göre, ağ yapılandırma konusunda eğitimli eleman ihtiyacı olduğu yönünde aldıkları bildirimleri değerlendirdiklerini ve sektörde geçerliliği yüksek olan CISCO sertifikasını almak isteyenlerin eğitim alabilecekleri yetkili bir merkez olduklarını söyledi.  Araz, böylece hem ilgili alanlarda eğitim alan öğrencilere iş hayatına atılırken kullanabilecekleri bir sertifika sağlamaktan, hem de bölgenin eleman ihtiyacını karşılamak yönünde katkı sağlayacak bir merkez olmaktan mutlu olduklarını belirtti.

CBÜSEM koordinatörlüğünde, CBÜSEM merkezi ve Kırkağaç MYO’nda düzenlenecek olan “2011 Yılında Orta ve Doğru Avrupa Bölgesi’nde En İyi CISCO Eğitmenleri” listesinde yer alan Cemal Taner tarafından verilecek eğitimler için http://www2.bayar.edu.tr/cbusem/ web sayfasında ön kayıtlar alınmaya başlandı. Mart ayında başlayacak olan eğitimde, CISCO onaylı dokümanlar ve cihazlar kullanılacağını belirten Araz, kurs sonunda CBÜSEM onaylı sertifika vereceklerini ve katılımcıların da girecekleri sınavla CISCO onaylı sertifika alabileceklerini söyledi.

Bilgi için: Fadime KESKİN –
Tel : 0236-2386305
Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi –CBÜSEM,
Şehitler Mh., Mehmetçik Cad. (Turgutlu Yolu Üzeri), No: 2, MANİSA.

E-Posta : cbusem@bayar.edu.tr

Detay Bilgi: CBÜ Sürekli Eğitim Merkezi


    Facebook Manisa Bilisim   Twitter Manisa Bilisim
  • Manisa Valiliği
  • Celal Bayar Üniversitesi
  • Manisa Belediyesi
  • Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü