Manisa Bilişim Platformu ve CISCO Yetkili Eğitim Merkezi olan CBÜ Sürekli Eğitim Merkezi “Bilişimde Sertifikasyonun Önemi” konulu ücretsiz seminer düzenledi

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile yaptığı ortak protokol ile CISCO Yetkili Eğitim Merkezi olan Üniversitemiz Sürekli Eğitim Merkezi (CBÜSEM) koordinatörlüğünde, 29.02.2012 tarihinde Mühendislik Fakültesi dersliklerinde düzenlenen “Bilişimde Sertifikasyonun Önemi” ve ” Mezun olunca Ne İş Yapacağım?” konulu ücretsiz seminerler öğrencilerimizin geniş katılımıyla gerçekleşti.

2011 yılında Orta ve Doğru Avrupa Bölgesi’nde en iyi CISCO eğitmenleri listesinde yer alan Cemal Taner tarafından verilen seminerlerde, öğrencilerin kariyer plânlarını yaparken nelere dikkat edecekleri aktarıldı. Ayrıca, bilişim sektöründe çalışmak isteyenlere, kendilerini geliştirmeleri için hangi alanlara yönelmeleri gerektiği konusunda bilgiler verildi.


Seminer sonunda bir konuşma yapan CBÜSEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Özlem Uzun Araz, amaçlarının bir farkındalık yaratıp, Celal Bayar Üniversitesi mezunlarının daha bilinçli olarak iş hayatına atılmalarını sağlamak olduğunu söyledi. Seminerin sonunda CBÜSEM tarafından Cemal TANER’e CBÜSEM’e sağladığı katkılar için teşekkür belgesi verildi.

 


    Facebook Manisa Bilisim   Twitter Manisa Bilisim
  • Manisa Valiliği
  • Celal Bayar Üniversitesi
  • Manisa Belediyesi
  • Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü