Manisa Valiliği, Celal Bayar Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen “Bilişimde Bireysel Güvenlik” konulu “Manisa Bilişim Platformu VII. Manisa Web Tasarım Yarışması” başlıyor.

resim

Konuyla ilgili olarak konuşan Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Manisa Bilişim Platformu Koordinatörü Mustafa Özhan Kalaç, “Manisa Bilişim Platformu olarak 2014 yılında gerçekleştirileceğimiz ilk etkinliğimiz, artık geleneksel hale gelen ve Türkiye çapında beğeni kazanan web tasarım yarışmamız olacak. Bu yıl “Bilişimde Bireysel Güvenlik” sloganıyla yedincisini düzenleyeceğimiz web tasarım yarışmamız, öğrencilerimizi ve ailelerini bilgisayar ve interneti daha güvenli kullanmak konusunda bilinçlendirmek, bilişim ve internet teknolojileri alanında öğrencileri teşvik etmek ve desteklemek amacıyla amatör bir ruhla düzenleniyor” dedi.

Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Murat Akoğlu, “Kurumlar arası işbirliğiyle gerçekleştireceğimiz bu yarışma ile öğrencilerimiz hem web tasarımı konusunda kendilerini geliştirecekler, hem de bilişim teknolojilerini ve interneti daha güvenli kullanım konusunda bilinçlenecekler. Bu süreç aynı zamanda ailelerin de daha bilinçli hale gelmelerine katkı sağlayacak. Bu anlamlı yarışmanın düzenlenmesindeki desteklerinden dolayı Manisa Valimiz Abdurrahman Savaş, Celal Bayar Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli, Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Aydın Yılmaz ve Manisa İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’a teşekkür ederiz” dedi.

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Kemal Koçkaya ise, yarışma takvimi ve detayları hakkında bilgi vererek, “Yarışmaya son başvuru 7 Mart 2014, projelerin son teslim tarihi 18 Nisan 2014’tür. Ödül töreni ise Mayıs ayında gerçekleştirilecek. Öğrencilerimiz yarışmayla ilgili detaylı bilgiye 12 Şubat 2014 tarihinden itibaren www.manisabilisim.org ve http://manisa.meb.gov.tr/ adresinden ulaşılabilecek” dedi.

 unnamed (1)

faceweb2014

 


    Facebook Manisa Bilisim   Twitter Manisa Bilisim
  • Manisa Valiliği
  • Celal Bayar Üniversitesi
  • Manisa Belediyesi
  • Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü