V. Manisa Web Tasarım Yarışması
“Hayalindeki Mesleği Anlat”

Web sayfalarınızı bildirmek için son gün 2 Nisan 2012 Pazartesi.

Hazırlanacak web sayfaları yarışmacıların isteği doğrultusunda asp, php, html vb. olabilecektir. Ancak yarışmacıların hazırlamış oldukları web sayfasında http://www.manisabilisim.org/yarisma2012/ adresinde yer alan Genel Bilgiler ve Değerlendirme Kriterleri’ne uygun olarak hareket etmeleri gerekmektedir. Yarışmacılarımızın yapmış oldukları çalışmalarda herhangi bir mağduriyete uğramamaları bakımından lütfen web sayfamızda yer alan bilgileri bir kez daha gözden geçiriniz.

Tüm kategorilerde seçilme şartlarını sağlamayan siteler, organizasyonun herhangi bir safhasında önceden bildirilmeden diskalifiye edilebilir. Daha önceden yapılmış bir web sitesini, tasarımını, içeriğini ya da kodlamasını taklit eden veya kopyalayan siteler ile şablon yada hazır portal kullanılarak hazırlanmış siteler (wordpress, joomla, mkportal, smf, vbulletin, phpnuke, phpbb, MS Publisher programı vb.) değerlendirme süresi içinde ve/veya sonrasında diskalifiye edilecek;bu sitelere ödül verilmesi durumunda, verilen ödüller geri alınacaktır. Hazırlanacak olan sayfaların özgün olması gerekmektedir.

Yarışmacılarımız projelerini tamamladıktan sonra sayfalarını kendi temin ettikleri web alanlarına yükleyecekler ve web adreslerini 2 Nisan 2012 tarihine kadar web bildirim formumuzu kullanarak bildireceklerdir.

(http://www.manisabilisim.org/etkinlik-2012/manisa-web-tasarim-yarismasi-adres-bildirim-formu.html)

Yarışmayla ilgili tüm duyurular www.manisabilisim.org sayfası ve http://www.facebook.com/manisabilisim sayfasından yapılacaktır. Lütfen sayfamızı takip ediniz.

Not: Değerlendirme yapılabilmesi için yarışmacıların web sayfalarını 30 Mayıs 2012 tarihine kadar aktif tutmaları gerekmektedir. Bu konuyla ilgili tüm sorumluluk yarışmacının kendisine aittir.  Yarışmayla ilgili diğer duyurular www.manisa bilisim.org sayfasından yapılacaktır. Lütfen sayfamızı takip ediniz.


    Facebook Manisa Bilisim   Twitter Manisa Bilisim
  • Manisa Valiliği
  • Celal Bayar Üniversitesi
  • Manisa Belediyesi
  • Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü